Wprowadzenie Menu główne

Etui ochronne Rokform Eagle 3 dla Apple iPhone 14 Pro Max - czarne

Bardzo wytrzymała obudowa magnetyczna kompatybilna z MagSafe.

Parametry

Kod produktu310601P
EAN812515032205
DostępnośćNatychmiast dostępne do odbioru / wysyłki
Wasza cena379,95 PLN z VAT
 
KS

Bardzo wytrzymała obudowa magnetyczna kompatybilna z MagSafe.

System magnetyczny MAGMAX™ i kompatybilność z MagSafe

Pokrowiec ochronny Eagle 3 posiada zintegrowany system magnetyczny MAGMAX™, który jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami MagSafe.

Oprócz kompatybilności z MagSafe, zintegrowane silne magnesy umożliwiają przymocowanie osłony do dowolnej powierzchni magnetycznej. Magnesy w żaden sposób nie wpływają na GPS, Bluetooth, Wi-Fi, płatności, transfer danych ani aparat.

Idealny do golfa

Etui ochronne Eagle 3 zostało opracowane specjalnie na potrzeby wszystkich miłośników golfa. Dzięki silnym magnesom z łatwością przymocujesz etui do słupka wózka golfowego. Silne magnesy utrzymują urządzenie pewnie tam, gdzie go potrzebujesz. Niezależnie od trudności terenu.

eagle ls

Ochrona przed upadkami i uderzeniami

Etui zapewni Twojemu urządzeniu doskonałą ochronę przed upadkami i uderzeniami. Trwałość obudowy została przetestowana zgodnie z surowymi standardami wojskowej normy MIL-STD 810G-516.6.

Podwyższone krawędzie etui i jego wzmocnione rogi chronią ekran i aparat przed potencjalnymi zarysowaniami podczas odkładania urządzenia.

Po pierwsze wygoda

Dzięki przemyślanej konstrukcji przycisków i wycięć na złącza i aparaty zawsze będziesz mieć wygodny dostęp do wszystkiego, co ważne. Mimo dużej wytrzymałości obudowa urządzenia nie zwiększa niepotrzebnie objętości.

eagle3lslsls

MagSafe jest znakiem towarowym firmy Apple Inc., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Pytanie / zapytanie ofertowe

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Napisz wiadomość:

Przepisz kod z obrazka