Wprowadzenie Menu główne

Etui Gear4 Rio Snap Cover do Apple iPhone 12 Pro Max - czarne

Pokrowiec ochronny kompatybilny z Apple MagSafe. Pokrowiec wykonany jest z materiału D3O®, dzięki czemu Twoje urządzenie chroni przed upadkiem z wysokości do 4 metrów. Pokrowiec jest dodatkowo wzbogacony o antybakteryjną warstwę RepelFlex™.

Parametry

Kod produktuZG702007479
EAN840056138179
DostępnośćNatychmiast dostępne do odbioru / wysyłki (określić ilość w magazynie)
Wasza cena129,15 PLN z VAT
 
KS

Pokrowiec ochronny kompatybilny z Apple MagSafe. Pokrowiec wykonany jest z materiału D3O®, dzięki czemu Twoje urządzenie chroni przed upadkiem z wysokości do 4 metrów. Pokrowiec jest dodatkowo wzbogacony o antybakteryjną warstwę RepelFlex™.

Apple MagSafe 

Pokrowiec ochronny Gear4 Rio Snap jest kompatybilny z systemem ładowania Apple MagSafe. Dzięki wbudowanym magnesom pokrowiec idealnie przylega do ładowarki, co zapewnia stabilny transfer energii i najszybsze możliwe ładowanie.

Pokrowiec wykonany jest z materiału D3O®, materiał ten posiada test upadku, który deklaruje ochronę urządzenia w przypadku upadku z wysokości do 4 metrów. Materiał został zaprojektowany tak, aby był miękki w dotyku i nie śliski w dłoni.

Technologia D3O®

D3O to brytyjska firma, która opracowuje technologie amortyzacji i tłumienia wstrząsów. Technologia zastosowana w etui Rio Snap wykorzystuje właściwości ultralekkiego elastomeru, który zachowuje się jak płyn nienewtonowski. Oznacza to, że w spoczynku masa ta jest płynna, a w przypadku uderzenia mechanicznego krzepnie i zachowuje się jak ciało stałe, po chwili spoczynku ponownie się "odpręża". Energia uderzenia jest rozdzielana pomiędzy poszczególne cząsteczki, które zużywają ją na krzepnięcie.

Dzięki zastosowaniu D3O® Twoje urządzenie w etui Rio Snap jest chronione przed upadkiem z wysokości do 4 metrów.

Te cechy sprawiają, że technologia D3O® jest idealnym i bardzo poszukiwanym elementem produktów chroniących przed uderzeniami i uderzeniami. Technologia D3O® jest wykorzystywana w produkcji kasków, ochraniaczy do jazdy sportowej czy motocyklowej, a teraz także do ochrony elektroniki. Ta technologia jest również zawarta w produktach Dr. Martens, Under Armour, Schutt Sport, 3M i więcej.

Do produkcji pokrowca Gear4 Rio Snap użyto tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, a pokrowiec pokrowca wykonany jest z materiału w całości nadającego się do recyklingu. Gear4 pozwala podążać ekologiczną ścieżką zrównoważonego wyboru bez uszczerbku dla wymagań dotyczących ochrony lub stylu.  Dzięki smukłej konstrukcji nie musisz zdejmować obudowy z urządzenia podczas korzystania z jakichkolwiek ładowarek bezprzewodowych.

Warstwa antybakteryjna RepelFlex ™

Etui pokryte jest specjalną warstwą antybakteryjną RepelFlex™, która hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów i ogólnie chroni materiał przed degradacją powodowaną przez mikroorganizmy.

Apple i MagSafe są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach.

Pytanie / zapytanie ofertowe

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Napisz wiadomość:

Przepisz kod z obrazka