Wprowadzenie Menu główne

ZAGG Slim Book Go Keyboard do Apple iPad Pro 11" (2018) - angielski

Lekka i przenośna klawiatura z uchwytem na długopis Apple i podświetleniem w 7 różnych kolorach. Możesz go sparować z maksymalnie 2 urządzeniami jednocześnie.

Parametry

Kod produktu103302317
EAN848467080537
DostępnośćSprzedaż zakończona
Wasza cena184,62 PLN z VAT
 
KS

Lekka i przenośna klawiatura z uchwytem na długopis Apple i podświetleniem w 7 różnych kolorach. Możesz go sparować z maksymalnie 2 urządzeniami jednocześnie.

Połącz kreatywność i produktywność

Lekka i mocna klawiatura Slim Book Go z etui pomoże Ci maksymalnie wykorzystać czas i iPada.

Lekka i przenośna konstrukcja

Slim Book Go to najlżejsza klawiatura oferowana obecnie przez ZAGG. Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji klawiaturę można umieścić niemal wszędzie, niska waga gwarantuje, że nie dowiesz się o jej obecności.

slimbook bag

Klawiatura laptopa

Pisanie na klawiaturze Slim Book Go jest równie wygodne jak na laptopie. Dodatkowo masz podświetlenie dostępne w 7 różnych kolorach, dzięki czemu możesz pisać nawet przy słabym oświetleniu.

Wielokrotne parowanie z innymi urządzeniami

Klawiaturę można sparować z 2 urządzeniami jednocześnie. Na przykład możesz jednocześnie podłączyć iPada i smartfona, a następnie po prostu się przełączyć.

Jabłkowy uchwyt na ołówek

W górnej części klawiatury i na dole etui znajduje się wbudowany uchwyt na ołówek Apple. Więc zawsze będziesz mieć pod ręką ołówek.

slimbook table

Odłączana klawiatura

Każdemu odpowiada coś innego. Dlatego klawiatura jest odłączana i możesz wybrać, czy chcesz pisać za pomocą klawiatury w etui, czy poza nim.

Wysoka żywotność baterii

Bateria w klawiaturze wytrzymuje do 1 roku bez ładowania, więc nie musisz nosić ze sobą żadnych dodatkowych ładowarek ani kabli.*

* przy regularnym użytkowaniu 1 godzinę dziennie bez użycia podświetlenia

Zawartość Paczki:

  • klawiatura z etui Slim Book Go
  • kabel ładujący USB-A / USB-C
  • uruchom instrukcję

Pytanie / zapytanie ofertowe

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Napisz wiadomość:

Przepisz kod z obrazka