Wprowadzenie Menu główne

iKlips DUO

Design iKlips DUO został całkowicie zmieniony i na pewno zadziwi Cię jego udoskonaleniami. Wysokiej jakości aluminium zastosowane w korpusie jest chronione przez silikon, który jest rozciągany na obu końcach napędu flash, dzięki czemu złącza są doskonale chronione. Jednocześnie masz pewność, że nie utracisz pokrywy złącza. Praktyczny brelok został również dodany do napędu flash, dzięki czemu twój ukochany iKlips DUO zawsze może być z tobą. Czy dołączony do plecaka, torebki lub klucza. Przenieś dowolne dane między komputerem a iPhone'ami lub iPadem w rekordowym czasie. Napęd flash jest wyposażony w USB 3.1 z szybkością odczytu 140/70 MB / s, obsługę formatu exFAT i certyfikowanego przez Apple MFi złącza Lightning 30/20 MB / s. Umożliwia to tworzenie kopii zapasowych ulubionych zdjęć, plików lub biblioteki muzycznej.

 

muž a žena sledují tablet se zapojeným iKlips DUO

 

 

Dzięki nowemu iKlips Duo możesz zapomnieć o ograniczeniach. Dzięki wsparciu dla formatu exFAT nie jesteś ograniczony przez rozmiar pliku, jak ma to miejsce w przypadku standardowego FAT32 maksymalny rozmiar pliku 4GB. Adam Elements iKlips DUO posiada certyfikat i licencję Apple. Spełnia to bardzo wysokie wymagania dotyczące wydajności i jakości przetwarzania. Dlatego jest gwarancją jakości. Pamięć flash jest wyposażona w pamięć MLC, która jest najszybszą i najwyższej jakości pamięcią dla iPhone'a i iPada. Oprócz dużej szybkości zapewnia również dłuższą żywotność i stabilność plików. IKlips 2.0 to druga połowa tego, co sprawia, że ​​iKlips DUO jest najlepszym produktem na rynku. Dzięki tej aplikacji sterowanie iKlips DUO jest bardzo proste. Obsługuje 3D dotykowy, Split View, AirPlay, zabezpieczenie hasłem pliku, zostaw to, i last but not least, pozwala na łączenie z Apple Music i dokonywania zakupów w iTunes. Jeśli Twoje urządzenie pełne jest zdjęć, filmów, muzyki i gier, to iKlips DUO to stylowe rozwiązanie! Jest to prosta pamięć zewnętrzna na iPhone'a lub iPada. Dostępne w 32 GB, 64 GB, 128 GB i 256 GB. Nie zapomnij zabrać go ze sobą.

 

dvojice dívek se fotí s telefonem s použitím iKlips DUO

Funkcje

  • Zdjęcia i filmy: Po prostu twórz kopie zapasowe i udostępniaj zdjęcia i filmy z galerii między urządzeniami z iOS a Macem lub komputerem.
  • Udostępnianie: otwieraj pliki w aplikacjach innych firm. Obsługuje wszystkie popularne formaty wideo i muzyczne.
  • Eksplorator plików: kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, tworzenie folderów.
  • Przechwyć zdjęcia: rób zdjęcia i zapisuj je bezpośrednio w DUO iKlips bez zajmowania miejsca na iPhonie / iPadzie.
  • Kopia zapasowa: twórz kopie zapasowe kontaktów i plików z innych aplikacji.
  • Odtwarzacz muzyczny / wideo: odtwarzaj wideo lub muzykę bezpośrednio z iKlips DUO za pośrednictwem aplikacji iKlips dostępnych w App Store.

Podporované formáty:

  • Wideo: mp4, mov, m4v, mkv, avi, rm/rmvb
  • Muzyka: mp3, wav, acc, diff, m4a
  • Dokumenty: pdf, epub, txt, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx
  • Zdjęcia: jpg, png, tiff, gif, bmp