Wprowadzenie Menu główne

ochranná taška na dron a ovladač pro Mavic

Idealnie działający kontroler dron jest niezbędny dla właściwego lotu i funkcjonalności. Ile razy ten sterownik przetrwa, gdy wrzucisz go do swojego "właściwego" opakowania? Po co ryzykować, dzięki obrońcy i owinięciu Adama Fleeta, możesz puścić zmartwienia.

Ten zestaw jest przeznaczony do bezpiecznego transportu dronów i sterowników DJI Mavic Pro. Nie musisz już martwić się o tarcie, kurz, wycieki lub uszkodzenia dźwigni. Te torby dron i kierowca chronią i uniemożliwiają swobodny ruch w bagażu. Zewnętrzna powierzchnia płytek jest solidna i wodoodporna, wewnętrzna część wykonana jest z miękkiego, pluszowego, odpornego na rozdarcie materiału.

Osłona dźwigni została zaprojektowana specjalnie do zdalnego sterowania DJI Mavic Pro. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest trwały i jednocześnie lekki. Osłona została zaprojektowana tak, aby mieściła się z przodu kontrolera, dźwignie są ustawione prostopadle i zapobiegają wibracjom, czyniąc go absolutnie niezbędnym do podróży.

Opakowanie zawiera 1 worek ochronny i 1 zatyczkę dźwigni.

Prezentacja producenta toreb dronowych DJI Mavic (Adam Elements):