Wprowadzenie Menu główne

Glass Elite BNDL iPhone 15

Ochrona urządzenia 360°

Kompleksowa ochrona Twojego urządzenia w postaci szkła ochronnego InvisibleShield Glass Elite oraz poliwęglanowej osłony ochronnej na tył urządzenia.

5x silniejszy

InvsibleShield Glass Elite to jedne z najmocniejszych okularów ochronnych, jakie aktualnie oferuje ZAGG. Linia produktów Glass Elite zapewni Twojemu wyświetlaczowi nawet 5 razy silniejszą ochronę niż zwykłe okulary.

Okulary ochronne serii Elite należą do szkieł glinokrzemianowych, które są wyjątkowe przede wszystkim ze względu na wysoką zawartość alkaliów. Szkło przechodzi proces hartowania, podczas którego małe jony alkaliczne wymieniane są na większe, co zwiększa napięcie powierzchniowe szkła, czyniąc je mocniejszym i bardziej odpornym na zarysowania.

5x

Wykonane ze szkła pochodzącego z recyklingu

Szkło ochronne Glass Elite wykonane jest w co najmniej 30% ze szkła pochodzącego z recyklingu.

recycled

Maksymalna ochrona przed zarysowaniami

Technologia wymiany jonowej zwiększa kompresję powierzchni, co skutkuje zwiększoną wytrzymałością i odpornością na zarysowania.

Technologia ClearPrint®

Ten rewolucyjny zabieg rozprowadza olej z odcisków palców tak, że są one prawie niewidoczne.

smudge

Składnik antybakteryjny

Szkło Elite zawiera składnik antybakteryjny, który chroni je przed degradacją przez mikroorganizmy.

Instalacja EZ Apply®

Ramka montażowa i podkładka EZ Apply® są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu aplikacja InvisibleShield jest łatwiejsza i dokładniejsza.