Wprowadzenie Menu główne

Privacy 360

Niezwykle mocna ochrona

InvisibleShield Glass Elite Privacy 360 to jedne z najmocniejszych okularów ochronnych oferowanych obecnie przez ZAGG. Innowacyjne szkło ochronne InvisibleShield Glass Elite Privacy 360 zapewni wyświetlaczowi Twojego urządzenia nawet 5 razy silniejszą ochronę niż zwykłe okulary.

Okulary ochronne z serii Elite należą do szkieł glinokrzemianowych, które są wyjątkowe w szczególności ze względu na wysoką zawartość alkaliów. Szkło poddawane jest procesowi hartowania, w którym małe jony zasadowe są wymieniane na większe, co zwiększa napięcie powierzchniowe szkła, czyniąc je mocniejszym i bardziej odpornym na zarysowania.

stronger

Czterokierunkowy filtr prywatności

W porównaniu do starszych typów Privacy, szklana powierzchnia jest teraz wyposażona w czterokierunkowy filtr, dzięki któremu wyświetlacz można odczytać tylko patrząc bezpośrednio - wyświetlacz jest nieczytelny z innych stron. Dzięki temu Glass Elite Privacy 360 chroni nie tylko wyświetlacz Twojego urządzenia, ale jednocześnie chroni Twoją prywatność.

privacy

Leczenie przeciwdrobnoustrojowe

Szkło jest pokryte specjalną warstwą antybakteryjną, która hamuje rozwój bakterii powodujących nieprzyjemny zapach i ogólnie chroni materiał przed degradacją spowodowaną przez mikroorganizmy.

Idealnie przezroczysty i prawie niewykrywalny na wyświetlaczu

Szkło jest idealnie przezroczyste i w żaden sposób nie ogranicza czułości wyświetlacza. Powierzchnia okularów Elite jest modyfikowana za pomocą technologii ClearPrint™. Dzięki zastosowaniu tej technologii powierzchnia szkła staje się oleofobowa. W praktyce oznacza to, że pot i tłuszcz, który tworzy odcisk palca, są rozprowadzane w cienkiej warstwie, która przepuszcza światło dzięki obróbce powierzchni. Dzięki temu odcisk palca jest praktycznie niewidoczny, a szkło pozostaje idealnie przezroczyste.

Dzięki temu Twoje urządzenie jest maksymalnie chronione przed zarysowaniami, tłuszczem i brudem. Wzmocnione i ścięte krawędzie dosłownie znikają z wyświetlacza, a jednocześnie doskonale go chronią. Powierzchnia szkła przypomina powierzchnię samego wyświetlacza, więc nawet nie będziesz wiedział, że tam jest.

Przyjazny dla przypadku

Szkło ochronne InvisibleShield Glass Elite Privacy jest wykonane w technologii Case Friendly. Oznacza to, że poza idealnym zakryciem całego wyświetlacza, urządzenie zapewnia również wystarczająco dużo miejsca na etui ochronne. Używane etui nie naciska na krawędzie szkła ani ich nie unosi, dzięki czemu Twoje urządzenie jest doskonale chronione.

Dożywotnia gwarancja wymiany

Kupując produkt, masz prawo do wymiany uszkodzonego produktu w ramach programu Dożywotnia gwarancja wymiany. Więcej informacji na www.zagg.com.