Wprowadzenie Menu główne

Rokform - univerzální adaptér 2x držák na zeď/auto

Uniwersalny adapter Rokform to idealne rozwiązanie do montażu dowolnego telefonu komórkowego, aparatu czy tabletu. Możesz łatwo przymocować go do obudowy dowolnego urządzenia za pomocą powierzchni samoprzylepnej. Adapter umożliwia dwa rodzaje mocowania - za pomocą prostego mechanizmu blokującego oraz za pomocą magnesu.

Uniwersalna kompatybilność

Po prostu przyklejasz adapter do obudowy swojego urządzenia lub bezpośrednio na nim i od razu możesz korzystać z dowolnego uchwytu Rokform. Adapter wyposażony jest w silny magnes, dzięki któremu przymocujesz swoje urządzenie do dowolnej powierzchni magnetycznej, czy to okapu, czy maszyny na siłowni. Opakowanie zawiera samoprzylepny uchwyt magnetyczny i samoprzylepny uchwyt blokady.

Instalowanie i korzystanie z adaptera:

 

 

Solidne mocowanie

Adapter uniwersalny Rokform posiada zintegrowany system blokady mocowania (RMS). Dzięki temu możesz przyczepić swoje urządzenie do roweru, motocykla, wózka, wózka golfowego i wielu innych.

univ mount

Rokform od 2011 roku jest pionierem w dziedzinie bezpiecznych uchwytów magnetycznych. Adapter posiada zintegrowany magnes neodymowy RokSafe, dzięki któremu przymocujesz urządzenie do dowolnej powierzchni magnetycznej lub do jednego z uchwytów magnetycznych. Uchwyt magnetyczny Roksafe nie wpłynie w żaden sposób na GPS, Bluetooth, Wi-Fi, karty kredytowe, Apple Pay, transfer danych ani aparat.

Dzięki samoprzylepnemu magnesowi dołączonemu do opakowania adapter można również przymocować do dowolnej twardej i płaskiej powierzchni. Wystarczy odkleić taśmę i umieścić magnes w odpowiednim miejscu. Możesz użyć adaptera, na przykład, jako dyskretnego rozwiązania głośnomówiącego.