Wprowadzenie Menu główne

ZAGG Pro Keys klávesnice s trackpadem pro Apple iPad Pro 11“

Wygodne pisanie

Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth ZAGG Pro Keys pozwala pisać tak wygodnie, jak na laptopie. Masz podświetlany klawisz, który pozwala wygodnie pisać nawet przy słabym oświetleniu.

Klawiatura została zaktualizowana o starszy gładzik Bluetooth w porównaniu do starszego typu, który w razie potrzeby można wyłączyć, aby oszczędzać baterię klawiatury.

trackpad ls01

2v1

ZAGG Pro Keys zaprojektowano tak, aby w łatwy sposób można było oddzielić etui od klawiatury, co zapewnia wygodną obsługę urządzenia w każdej sytuacji. Pokrowiec posiada zintegrowaną podstawkę i jest wyposażony w uchwyt na Apple Pencil, dzięki któremu w każdej chwili będziesz mieć pod ręką ołówek.

Sam pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego poliwęglanu, jego krawędzie są ogumowane, a rogi wyposażone w zderzak, połączenie tych elementów może pochwalić się testem na upadek, który deklaruje ochronę przed upadkami z wysokości do dwóch metrów.

Lekki i kompaktowy

Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji klawiaturę można umieścić niemal wszędzie, niska waga gwarantuje, że nie dowiesz się o jej obecności.

trackpad ls

Możliwość wielokrotnego parowania i długa żywotność baterii

Za pomocą klawiatury możesz sparować do dwóch urządzeń jednocześnie i łatwo przełączać się między nimi.

Bateria w klawiaturze wytrzymuje do 1 roku bez ładowania, więc nie musisz nosić ze sobą żadnych dodatkowych ładowarek ani kabli.

*przy regularnym stosowaniu 1 godzinę dziennie

trackpad o2

Kluczowe właściwości:

  • zdejmowana pokrywa
  • podświetlane klawisze
  • gładzik
  • przeznaczony dla systemu operacyjnego iOS
  • połączenie Bluetooth